Regulamin sklepu internetowego

 

1.Postanowienia ogólne

Obowiązującą wersję Regulaminu można zawsze znaleźć na naszej stronie pod adresem www.farby-drogowe.pl

Regulamin obowiązuje od 01.01.2015 i określa zasady sprzedaży w naszym sklepie internetowym .

Składając zamówienie w sklepie internetowym www.farby-drogowe.pl Kupujący oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego postanowienia a także wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysłania towaru.

2. Właściciel sklepu internetowego

Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem www.farby-drogowe.pl jest firma:

,,FROLED”

z siedzibą:

ul. Szamotulska 22
62-090 Kobylniki k. Poznania

NIP: 6652664172

REGON: 302464823

W sklepie www.farby-drogowe.pl prowadzona jest sprzedaż towarów na odległość.

3. Ceny zawarte w sklepie

Wszystkie ceny znajdujące się na stronie sklepu www.farby-drogowe.pl podane są w polskich złotych, zawierają 23% podatek VAT oraz są cenami detalicznymi.

W przypadku zakupu produktów w większej ilości, prosimy o kontakt z obsługą sklepu w celu ustalenia indywidualnej ceny: tel: 531 858 628 , biuro@farby-drogowe.pl

Cena podana przy każdym dostępnym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.

Ceny towarów podane na stronie www.farby-drogowe.pl nie zawierają kosztów przesyłki.

4. Zamówienia i dostawa

Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz na stronie www.farby-drogowe.pl, drogą telefoniczną oraz e-mailową.

Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji w momencie otrzymania przez Kupującego wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Kupującym oraz Sprzedającym - sklepem www.farby-drogowe.pl

Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie klienta fakturęVAT.

www.farby-drogowe.pl ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku, gdy podane przez Kupującego dane są niepełne lub błędne.

Kupujący może dokonać zapłaty za zamówiony towar na poprzez:

-przelew bankowy na konto sklepu,

-płatność przy odbiorze (należność pobiera doręczyciel).

Zamówienia dostarczane są przez firmę kurierską DPD oraz PEKAES lub osobiście przez pracownika www.farby-drogowe.pl w zależności od dokonanego przez kupującego wyboru.

Koszt dostarczenia zamówionego towaru przez firmę kurierską DPD na terenie Polski za paczkę o wadze do 30 kg wynosi 25zł brutto. W przypadku zakupu produktów o wadze przekraczającej 30 kg- koszt przesyłki ustalany jest indywidualnie.

Zamówienia składane za pośrednictwem sklepu www.farby-drogowe.pl są realizowane w ciągu do 3 dni roboczych. Najczęściej towary wysyłane są w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Czas dostawy przesyłki do kupującego wynosi:

-Kurier DPD – następny dzień roboczy,

Podczas odbioru zamówienia należy sprawdzić w obecności kuriera stan paczki. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy spisać wraz z doręczycielem stosowny protokół reklamacyjny.

www.farby-drogowe.pl zastrzega sobie prawo do żądania od Kupującego zwrotu kosztów przesyłki, która nie została przez Kupującego odebrana.

5. Zwroty towaru

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku ,,O Prawach Konsumenta” kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupu dokonanego w sklepie www.farby-drogowe.pl bez podania przyczyny w czasie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia przed jego upływem drogą pisemną lub za pośrednictwem poczty elektronicznej email.

Kupujący ma 14 dni na zwrot towaru do sklepu.

www.farby-drogowe.pl zobowiązuje się do dokonania zwrotu kosztów w terminie do 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

Zwrot dokonywany jest przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.

Zwrotowi podlegają koszty dostawy do Klienta oraz koszt zamówionego produktu. Koszt odesłania produktu do sklepu pokrywa Kupujący.

6. Reklamacje

Wszystkie produkty będące w ofercie www.farby-drogowe.pl są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją producenta i rękojmią sprzedawcy.

Reklamowany produkt należy wysłać na adres sklepu www.farby-drogowe.pl

Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez www.farby-drogowe.pl

www.farby-drogowe.pl zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania przesyłek wysyłanych za pobraniem lub na koszt sklepu.

7. Inne

W sprawach wprost nieujętych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: telefoniczny pod numerem 531 858 628 lub drogą elektroniczną na adres biuro@farby-drogowe.pl